Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Stare Madaje

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana Stare Madaje

Stare Madaje,łódzkie

99 000 zł1 271 m² 77,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Madajach Starych, gmina Dalików, powiat poddębicki Cena: 99 000 zł Powierzchnia: 1271m Opis działki: wymiary: szerokość od drogi 27 m , długość 41.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Stare Madaje

Stare Madaje,łódzkie

99 000 zł1 255 m² 78,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Madajach Starych, gmina Dalików, powiat poddębicki Cena: 99 000 zł Powierzchnia: 1255 m Opis działki: wymiary: szerokość od drogi 36 m , długość 35.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Armii Krajowej

Konstantynów Łódzki(Stare Madaje + 18 km)

849 000 zł111 m² 7 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Rezerwacja! Dom na sprzedaż Sprzedam dom w kompleksie 42 segmentów na osiedlu Arkadia II, które znajdują się na ogrodzonym terenie na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie

Rembów(Stare Madaje + 20 km)

86 800 zł1 400 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odnajdziesz się na wsi w otoczeniu lasów i polnych dróg ? Kochasz sielskie klimaty? Ta działka o powierzchni 1400 m 2 może być Twoja Działka z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki(Stare Madaje + 14 km)

1 180 000 zł220 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko Sprzedający! transakcja sprzedaży kamieniczki o o pow. całkowitej ok. 220 mkw. i użytkowej ok.168 mkw. centrum Aleksandrowa Łódzkiego super lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Orchów

Orchów(Stare Madaje + 25 km)

165 000 zł1 505 m² 109,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-usługowa w doskonałej lokalizacji! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki w okolicy Łasku, o powierzchni 1505 m (nr ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Wróblew

Wróblew(Stare Madaje + 21 km)

15 000 zł443 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 653 m²

Na wynajem dom wolnostojący w miejscowości Wróblew, gmina Ozorków. Posiada powierzchnię 443m2 i położony jest na działce o powierzchni 10 653m2. Budynek wykończony w 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Stary Adamów(Stare Madaje + 10 km)

161 670 zł951 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj tam, gdzie natura naprawdę odpoczywa - Stary Adamów, ul. Działkowa Szukasz miejsca, w którym każdy poranek zaczyna się śpiewem ptaków, a powietrze pachnie lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Centrum,Aleksandrów Łódzki(Stare Madaje + 14 km)

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą pięknego domu w Aleksandrowie Łódzkim, mieście, które łączy miejski styl życia z ciszą i przyrodą na.

Szczegóły ogłoszenia

Willa Rąbień AB

Rąbień AB(Stare Madaje + 14 km)

5 000 000 zł1 620 m² 3 086,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży Luksusowa rezydencja w Rąbieniu ab | 3320 m powierzchni | 2,2 ha działki | Niepowtarzalna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Suchoczasy

Suchoczasy(Stare Madaje + 22 km)

220 000 zł3 517 m² 62,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia z trzech działek po podziale, o powierzchni 3517 m2 z udziałem w drodze wewnętrznej z zawrotką, przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Opiesin

Opiesin(Stare Madaje + 25 km)

480 700 zł5 060 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża ładna działka o powierzchni 5060 m 2 w bardzo dogodnej lokalizacji blisko Zduńskiej Woli w miejscowości Opiesin Działka ma dojazd z dwóch stron.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij